Ana içeriğe atla

Başak Parlak - Şaft Tiyatrosu

Şaft, 2012 yılının Aralık ayında temelleri atılan ve kuruculuğunu Cansu Diktaş'ın üstlendiği bağımsız bir tiyatro topluluğudur. Ekibin yönetim kadrosunda Cansu Diktaş'la birlikte uzun yıllar Ankara Sanat Tiyatrosunda oyuncu ve yönetmen olarak çalışmış olan Şenol Önder bulunmaktadır.

ŞAFT, ortak amaç belirlemekten ziyade hem oynayanın hem izleyenin kendi amaçlarına yürürken yol arkadaşlığı yaptığı bir oluşumdur.Ağdalı sözlerle çok konuşup az şey anlatmak yerine, sözünü direk ve aracısız söyleyen, net, yalın, sivrilikten ziyade köşeli bir dili benimsedi.

Çağdaş tiyatro açılımlarının etkisiyle farklı pencereleri birleştiren bir oyun seçkisi belirleyen ekibin çıkış oyunundaki tercih de bu yönelimi desteklemektedir.
Şaft ekibinin sahneleyeceği ilk oyun “100”dür.

BAŞAK PARLAK FACEBOOK SAYFASI
  Kemal Uçar,Giray Altınok, Murat Bülent Atacan, Başak Parlak ve Müge Çakır
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Basak Parlak - Fotografları

ÖZGÜR MASUR VE FERHAT KAZANCI'YA TESEKKÜRLER FOTOĞRAF:SAHİN TUHAN MODEL: BAŞAK PARLAK PRODÜKSİYON: ÖZGE YUKAY MAKYÖZ:GÖKÇE ÇULCU KUAFÖR:ATALAY DOĞAN ASİSTAN:KAAN ÇELİKAY
www.facebook.com/PARLAKBASAK

Başak Parlak InStyle Haziran Sayısında

Başak Parlak'den Gönderi InStyle`ın 99`uncu sayısında kapağımıza Özge Özpirinçci konuk oluyor Balta Limanı`ndaki Japon Bahçe`sinde kameramız karşısına geçen Özge Özpirinçci renkli ve iç açıcı kıyafetlerle poz verdi. Mesleğine ve stiline dair detayları anlatan güzel oyuncu, röportajda hayatıyla ilgili ipuçları da veriyor. Haziran sayısında Paşa Gönlüm dizisinin genç başrolüLeyla Feray; Fatih Harbiye dizisinde rol alanBaşak Parlak tatil şıklığını yansıtan kombinlerle; Begüm Yılmaz seksi plaj kombinleriyle bulabilirsiniz. Stil&Erkek sayfalarındaysa oyunculuğu ve müzisyenliği birlikte yürüten Keremcem var.
Kırmızı halıdan yaz trendleri; Cannes`ın en iyi stilleri; Kenzo`nun kreatif direktörleri Humberto Leon ve Carol Lim`den stil ipuçları; sezonun öne çıkan grafik tişört modelleri; havalı yaz kombini ipuçları; sörf trendini kullanma tiyoları; kırmızı halı davetinden gündelik ortama kadar beyaz gömlek rehberi, trend renkleri birlikte kullanma ipuçları; mayo ve bikini trendleri; yaza …

Yamak Ahmet 1.ve 2.Sezon Bölümleri