Başak Parlak InStyle Haziran Sayısında


InStyle`ın 99`uncu sayısında kapağımıza Özge Özpirinçci konuk oluyor

Balta Limanı`ndaki Japon Bahçe`sinde kameramız karşısına geçen Özge Özpirinçci renkli ve iç açıcı kıyafetlerle poz verdi. Mesleğine ve stiline dair detayları anlatan güzel oyuncu, röportajda hayatıyla ilgili ipuçları da veriyor.
Haziran sayısında Paşa Gönlüm dizisinin genç başrolüLeyla Feray; Fatih Harbiye dizisinde rol alan Başak Parlak tatil şıklığını yansıtan kombinlerleBegüm Yılmaz seksi plaj kombinleriyle bulabilirsiniz. Stil&Erkek sayfalarındaysa oyunculuğu ve müzisyenliği birlikte yürüten Keremcem var.
Kırmızı halıdan yaz trendleri; Cannes`ın en iyi stilleri; Kenzo`nun kreatif direktörleri Humberto Leon ve Carol Lim`den stil ipuçları; sezonun öne çıkan grafik tişört modelleri; havalı yaz kombini ipuçları; sörf trendini kullanma tiyoları; kırmızı halı davetinden gündelik ortama kadar beyaz gömlek rehberi, trend renkleri birlikte kullanma ipuçları; mayo ve bikini trendleri; yaza dair her detayın olduğu dosya Haziran sayısında sizi bekleyen konulardan.
Güzellik sayfalarında ise kabarık saç modelleri; yaz günlerinde ilham alabileceğiniz defilelerde kullanılan güzellik tüyoları; plajda şık görünmenin 10 yolu; oje rehberi ve çok daha fazlasını bulacaksınız.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder