Ana içeriğe atla

Şeffaf Oda Başak Parlak


Ege rüzgârı ve güzel kadınlar

BOĞAZ’DA Ege’den  “Yaz Aşkım...”         Ege’nin Egeli romantik sesiyle...
Ona Hande Kazanova ve Başak Parlak da eşlik ediyor.
Yaz Aşkım, birçok dile çevrildi. Ege anlatıyor:
“Yunanca, Sırpça ve Bulgarcaya çevrildi. Onlar da kendi şarkıları olduğunu sanıyorlar. Ne yazık kiBulgaristan’da dava açamıyoruz. Yunanistan’da açtık, kazandık. Başka dillere çevrilmesi gurur verici ama altında senin adın geçmediği zaman hakikaten üzücü.”  
.........................
Ege kendi zeytinyağı markasını da yarattı...
Anadolu’da kazılarında bulunmuş en eski zeytinyağı şişesi formatında... Rengiyle, kokusuyla ve lezzetiyle gerçekten nefis...”

Başak Parlak nazarı
Fatih Harbiye’de müzik direktörü Rüya’yı canlandıran Başak Parlak’ın başarılı oyunculuğunun yanı sıra gözleri de çok güzel.
“Nazar değmesin” işte diye tahtaya vuruyorum.
İşte “nazar” için söyledikleri:
“Bana nazar değmez de benim nazarım çok değer” diye anlatmaya başlıyor:
“Geçenlerde bir davete katılmıştım. Çok güzel bir kız, çok da güzel giyinmiş. Bakıyordum, kız pat diye düştü yere... Kötü gözle bakmıyorum ama nazarım değiyor. Çok istediğim proje olduğu zaman onu unutmaya çalışıyorum. Onu düşündüğümde üzerine o enerjiyi gönderdiğim zaman geri gidecekmiş gibi hissediyorum.”
Başak’a, buradan bir not:
“Sana nazar bile kıyamaz...”
Ege söylüyor ve biz de Başak’la dans ediyoruz.
Gerçekten kulağı ve bedeni arasındaki uyum müthiş.
Maltepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu.
Anlatıyor:
“Tekrar sınava girip bir bölüm daha okumak istiyorum. Çünkü ben böyle okumayı, okulu çok seviyorum, hep öyleydim. Ben hobi olarak ders çalışan bir insandım. Çalışkan da bir öğrenciydim. İç mimarlık okumak istiyorum.”
Oyunculuğa ortaokulda başlamış.
Başarılı bir şekilde sürdürüyor.

Dolunay etkisi
Hande Kazanova, Türkiye’nin en iyi astrologlarından biri...
Hande’ye soruyorum:
“Soyadına bakılırsa baba tarafın çok mu çapkındı?”
Yanıtlıyor:
“Soyadımız Rusya’daki Kazan Ova’sından geliyor aslında ama birleşince çapkın Kazanova algısı yaptırıyor.  
Ve Hande Kazanova’dan evleneceklere tavsiye:  
“Evlenirken yeniay zamanı ya da ay büyürken, dolunaya kadar olan dönemde evlenmek, evlilikleri daha uzun soluklu, daha kalıcı, daha güzel etkilerle destekliyor.”

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Basak Parlak - Fotografları

ÖZGÜR MASUR VE FERHAT KAZANCI'YA TESEKKÜRLER FOTOĞRAF:SAHİN TUHAN MODEL: BAŞAK PARLAK PRODÜKSİYON: ÖZGE YUKAY MAKYÖZ:GÖKÇE ÇULCU KUAFÖR:ATALAY DOĞAN ASİSTAN:KAAN ÇELİKAY
www.facebook.com/PARLAKBASAK

Başak Parlak InStyle Haziran Sayısında

Başak Parlak'den Gönderi InStyle`ın 99`uncu sayısında kapağımıza Özge Özpirinçci konuk oluyor Balta Limanı`ndaki Japon Bahçe`sinde kameramız karşısına geçen Özge Özpirinçci renkli ve iç açıcı kıyafetlerle poz verdi. Mesleğine ve stiline dair detayları anlatan güzel oyuncu, röportajda hayatıyla ilgili ipuçları da veriyor. Haziran sayısında Paşa Gönlüm dizisinin genç başrolüLeyla Feray; Fatih Harbiye dizisinde rol alanBaşak Parlak tatil şıklığını yansıtan kombinlerle; Begüm Yılmaz seksi plaj kombinleriyle bulabilirsiniz. Stil&Erkek sayfalarındaysa oyunculuğu ve müzisyenliği birlikte yürüten Keremcem var.
Kırmızı halıdan yaz trendleri; Cannes`ın en iyi stilleri; Kenzo`nun kreatif direktörleri Humberto Leon ve Carol Lim`den stil ipuçları; sezonun öne çıkan grafik tişört modelleri; havalı yaz kombini ipuçları; sörf trendini kullanma tiyoları; kırmızı halı davetinden gündelik ortama kadar beyaz gömlek rehberi, trend renkleri birlikte kullanma ipuçları; mayo ve bikini trendleri; yaza …

Yamak Ahmet 1.ve 2.Sezon Bölümleri